Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

2024 рік

Протокол №1 від 25 січня 2024 року

№1 Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

Додаток №1 до рішення виконкому сільської ради.

Додаток №2 до рішення виконкому сільської ради.

№2 Про визначення видів суспільно-корисних робіт для засуджених, до покарання у виді громадських робіт та перелік об'єктів.

№3 Про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та перелік об'єктів на 2024 рік.

№4 Про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт та перелік об'єктів на 2024 рік

№5 Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Ярославицької сільської ради за 2023

Додаток №1 до рішення виконкому сільської ради

№6 Про підсумок звернень громадян, що надійшли до виконкому сільської ради на протязі 2023 року.

№7 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Ярославицької сільської ради.

№8 Про план роботи виконкому сільської ради на лютий місяць 2024 року.

Протокол №2 від 29 лютого 2024 року

№9 Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Ярославицької сільської ради на 2024 рік.

Додаток №1 до рішення виконкому сільської ради №9 від 29.02.2024 р.

№10 Про зарахування дітей до перших класів закладами загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області у 2024 році.

№11 Про погодження Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури на території Ярославицької сільської територіальної громади на 2024 - 2026 роки.

Додаток №1 до рішення виконкому сільської ради №11 від 29.02.2024 р.

№12 План роботи виконкому сільської ради на березень місяць 2024 року.

№13 Про затвердження Плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових майданчиків, спортивних майданчиків та інших об'єктів відпочинку дітей на території Ярославицької сільської територіальної громади.