Фотоквест "В єдності сила народу!".

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Саме до цієї знаменної події Ярославицька сільська рада оголошує фотоквест "В єдності сила народу!". Умови фотоквесту: виконати одне із п’яти завдань, сфотографуватися і вимістити до 28 січня 2022 року на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook під хештегом: #Ярославицька_громада_В_єдності_сила_народу_День_Соборності. За допомогою підручних засобів викладіть слово "УКРАЇНА" та сфотографуйтесь з ним. Вишиванка є святинею українського народу. Зробіть фото у вишиванці. Сплетений з пахучих трав та ніжних квітів, прикрашений барвистими стрічками і наділений магічним змістом вінок - одни з найдавніших символів країни. Зробіть фото у вінку. Створіть фотоколаж із світлин відомих українців. Сфотографуйтесь з книгою, яка знайомить вас з історією України. Україна - це ми!!! Тож давайте будемо своїм здобутками примножувати її культуру, а своїми досягненнями її прославляти. Будьмо гідними своїх предків, своєї історії, шануймо себе та будемо шановані іншими!!! Може десь земля є краща й вища, а над нею - небо золоте, та мені найкраща та, де вишня, та де вишня мамина цвіте....

12:34 21.01.2022