Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

-

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

12:37 23.01.2023

Переможниця обласного етапу конкурсу "Оксамитовий рай"

В грудні 2022 року НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИМ ЦЕНТРОМ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ підведено підсумки обласного етапу конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай». Загалом, в оргкомітет конкурсу надійшло понад 342 роботи із закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад усіх районів області у номінаціях: об’ємна тканепластика, аплікація з тканини, штучні квіти з тканини, м’яка іграшка, печворк (клаптикове шиття), вишивка стрічкою, народна лялька.

12:12 04.01.2023

Відбувся відбірковий етап етно-фестивалю «Вифлеємська зірка»

21 грудня 2022 року в Ярославицькій сільській раді було проведено І відбірковий етап етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» (дистанційно) серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

11:15 26.12.2022

Відбувся відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

01 грудня 2022 року в Ярославицькій сільській раді було проведено І етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» серед учнів  закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради (дистанційно).

11:28 07.12.2022

Відбувся І етап обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

З метою бережливого ставлення до природи та її збереження, залучення дітей до творчої та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів в Ярославицькій сільській раді 01 грудня 2022 року було проведено І етап обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» серед учнів  закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради (дистанційно).

11:18 07.12.2022

Відбувся відбірковий етап обласного конкурсу дитячого малюнка "Україна без корупції"

З метою формування негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища в закладах загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради 10 листопада 2022 року було проведено І етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів  навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

14:35 11.11.2022

Відбувся відбірковий етап обласного конкурсу "Поліські пересмішники"

09 листопада 2022 року в закладах загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради було проведено відбірковий етап обласного конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів  навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

14:09 11.11.2022

Онлайн флешмоб до дня Матері

Кожної другої неділі травня Україна і світ святкують День Матері. Цього року свято припадає на 8 травня.

14:49 05.05.2022