-

Проведено у Ярославицькій громаді I відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки"

8 квітня 2024 року було проведено I відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки" (дистанційно) серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

16:21 08.04.2024

проведено І відбірковий етап конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка»

21 грудня 2023року було проведено І відбірковий етап етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» (дистанційно) серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

14:30 21.12.2023

1 грудня відбувся I етап новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" та відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір" - онлайн, серед учнів закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

14:16 01.12.2023

Вітаємо переможців I етапу конкурсу дитячого малюнка "Україна без корупції"

З метою формування громадянської свідомості, негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища держави в закладах загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради, 27 листопада 2023 року було проведено І етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

14:26 27.11.2023

Проведено огляд-конкурс читців-гумористів “Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

З метою розвитку дитячо-юнацької виконавської майстерності, виявлення нових обдарувань 1 листопада 2023 року було проведено огляд-конкурс читців-гумористів “Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

12:28 02.11.2023

Проведено відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

З метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді, формування почуття військового патріотизму, підняття бойового духу та формування нових українців, що діють на основі національних культурних цінностей, розвитку та популяризації жанру української патріотичної пісні у закладах освіти Ярославицької сільської ради 20 жовтня 2023 року було проведено відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

12:38 20.10.2023

Вітаємо учнівську виробничу бригаду "Колос" Новоукраїнського ліцею та керівника Валентину Прядунець із перемогою.

Учнівська виробнича бригада "Колос" Новоукраїнський ліцей, керівник Валентина Прядунець вибороли ll загальнокомандне місце на обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських бригад закладів загальної середньої освіти, який відбувся у дистанційному форматі.

15:32 09.10.2023

Учні Ярославицького ліцею - учасники відбіркового етапу фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я"

Здоров'я - це перша та найважливіша потреба кожної людини, яка визначає її здатність до праці, творчості, самовдосконалення та забезпечує гармонійний розвиток кожної особистості. Учні Ярославицький Ліцей взяли участь у відбірковому етапі фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

12:01 23.05.2023

Учениця з Новоукраїнського ліцею стала переможницею обласного мистецького конкурсу 🥇🏆 Валерія Фоміна, зайняла IІ місце на обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»🌻. На розгляд журі школярка представила роботу в номінації "Бісероплетіння" - «Силянка»🪡🧶. Загалом на конкурс всіма учасниками було подано 349 робіт з різних видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

11:59 23.05.2023

Школярі Ярославицької сільської ради стали активними учасниками Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів».

На обласний етап конкурсу було представлено 90 робіт, які підготували учні та вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 24 закладів загальної середньої та позашкільної освіти 16 територіальних громад області.

15:32 07.04.2023