Проведено огляд-конкурс читців-гумористів “Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

Дата: 02.11.2023 12:28

З метою розвитку дитячо-юнацької виконавської майстерності, виявлення нових обдарувань 1 листопада 2023 року було проведено огляд-конкурс читців-гумористів “Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

Враховуючи підсумки конкурсу

І місце - здобув Жила Ілля, учень Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради (керівник - Гережун Валентина Миколаївна)

Яскравими та креативними були усі виступи учасників. У нас підростають надзвичайно талановиті діти. Усі учасники конкурсу читців -гумористів будуть нагороджені Дипломами Ярославицької сільської ради. Дякуємо нашим усім учасникам: Матвію Ханейчуку, Софії Буснюк, Софії Козік, Дарині Костюкович та їх керівнику - М.Мітлош за чудову підготовку та веселі номери. Також дякуємо учаснику Іллі Якобчуку та керівнику- Н.Гнатюк, за дуже позитивний та веселий виступ.

Переможця огляду-конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради Жилу Іллю, учня Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради (керівник - Гережун В.М) рекомендовано для участі в обласному етапі огляду-конкурсу читців-гумористів “Поліські пересмішники» серед учнів навчальних закладів, який проходитиме по 24 листопада 2023 року.

Дякуємо ще раз журі, учасникам, керівникам учасників огляду-конкурсу «Поліські пересмішники» за хорошу роботу та позитивний настрій. Вітаємо переможців! Бажаємо усім учасникам подальших звершень у своїй творчій майстерності.