Методична служба

Анонси вебінарів

Шановні педагогічні працівники закладів освіти Ярославицької сільської ради!

09:13 10.11.2020

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-430 від 11.08.2020

11:19 04.11.2020

Найближчі прем’єри вебінарів

Найближчі прем'єри вебінарів дивіться за посиланнями: Основи дизайну для педагогів. Практикум https://vseosvita.ua/webinar/osnovi-dizajnu-dla-pedagogiv-praktikum-245.html

14:17 22.10.2020

Міжшкільне методичне об’єднання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

18 грудня на базі Ярославицького ліцею відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів фізичної культури і захисту Вітчизни з теми "Розвиток творчого потенціалу учнів через впровадження інформаційних технологій". Під час проведення заходу учасники обговорили питання використання ІКТ для формування ключових компетентностей на уроках фізичної культури і захисту Вітчизни. Дане питання висвітлив Щепанський Ю.С., вчитель Боремецької філії Ярославицького ліцею. Бабич С.Г., вчитель початкових класів Ярославицького ліцею, ознайомила з сучасними підходами до уроків фізичного виховання в НУШ. Під час практичної частини вчителі Косарук С.М. і Щепанський Ю.С. показали елементи уроків з формування ключових компетентностей.

23:09 21.12.2019

Міжшкільне методичне об’єднання вчителів математики, фізики, астрономії, креслення та інформатики

17 грудня 2019 року на базі Новоукраїнського ліцею відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів математики, фізики, астрономії, креслення та інформатики з теми: «Інформаційно-комунікаційні технології як один із ефективних засобів формування ключових компетентностей учнів під час навчання математики, фізики, астрономії, креслення та інформатики у сучасному закладі освіти». Під час проведення заходу учасники обговорили питання використання ІКТ для формування ключових компетентностей учнів на уроках фізико-математичного циклу у сучасному закладі освіти. Дане питання висвітлювала Воробчук Т.І., керівник методичного об’єднання, вчитель Новоукраїнського ліцею. Свінтозельський І.С., вчитель інформатики Ярославицького ліцею навчив членів методичного об’єднання працювати з Google Диском.  Кнурик Ю.В., вчитель інформатики Новоукраїнського ліцею презентувала веб-квест, як засіб пізнавального інтересу до вивчення інформатики. Учасники методичного об’єднання на деякий час стали учнями і пройшли інтегрований веб-квест «Школа Піфагора». Поліщук Л.М., вчитель математики Ярославицького ліцею поділилась власним досвідом з теми: «Шляхи підвищення ефективності підготовки до ЗНО з математики і фізики засобами ІКТ»

16:12 19.12.2019

Міжшкільне методичне об’єднання

19 листопада 2019 року відбулося міжшкільне методичне об'єднання вчителів біології, хімії, основ здоров'я з теми "Формування критичного мислення учнів на уроках біології та екології, хімії, основ здоров'я, засобами інтерактивних технологій".  У теоретичній частині члени методичного об'єднання розглянули питання доцільності та ефективності використання інтерактивних технологій навчання, обговорили сучасні технології навчання. Дані питання презентували Прядунець В.А. керівник методичного об'єднання, вчитель біології Новоукраїнського ліцею та Кузнєцова Т.М. вчитель хімії Ярославицького ліцею.  Сунічук О.М. вчитель біології Боремецької філії Ярославицького ліцею провела круглий стіл з учасниками методичного об'єднання, де вчителі мали змогу продемонструвати переваги і недоліки використання інтерактивних технологій. Практична частина проходила у формі творчої майстерні, в ході роботи якої вчителі розглянули типологію і структуру сучасного уроку. Присутні мали можливість відвідати урок біології у 8 класі з теми "Травлення у ротовій порожнині", де була практично показана методика формування критичного мислення здобувачів освіти засобами інтерактивних технологій. Також члени методичного об'єднання змогли прослідкувати інтегрований підхід до проведення навчальних занять (біологія, хімія, основи здоров'я, література, історія). Учасники заходу обмінялися досвідом із вище розглянутих проблем ("Я роблю це так").

12:54 28.11.2019

НА ДОПОМОГУ ПЕДАГОГУ!!!