Міжшкільне методичне об’єднання вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

Дата: 21.12.2019 23:09

18 грудня на базі Ярославицького ліцею відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів фізичної культури і захисту Вітчизни з теми "Розвиток творчого потенціалу учнів через впровадження інформаційних технологій". Під час проведення заходу учасники обговорили питання використання ІКТ для формування ключових компетентностей на уроках фізичної культури і захисту Вітчизни. Дане питання висвітлив Щепанський Ю.С., вчитель Боремецької філії Ярославицького ліцею. Бабич С.Г., вчитель початкових класів Ярославицького ліцею, ознайомила з сучасними підходами до уроків фізичного виховання в НУШ. Під час практичної частини вчителі Косарук С.М. і Щепанський Ю.С. показали елементи уроків з формування ключових компетентностей.