Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Розпоядження сільського голови "Про організацію роботи із забезпечення Ярославицькою сільською радою доступу до публічної інформації"

Фото без опису
У К Р А Ї Н А
ЯРОСЛАВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МЛИНІВСЬКИЙ РАЙОН РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
сільського голови
 
№18                                                                                                                                                                           01 березня 2018 року
 
Про організацію роботи із
забезпечення Ярославицькою
сільською радою доступу до
публічної інформації у відповідності
з вимогами чинного законодавства
 
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
 
1.Покласти обов'язки відповідальної особи щодо забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації та виконання положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» на секретаря Ярославицької сільської ради Андріюк А.А.
2. Секретарю сільської ради Андріюк А.А.:
2.1. Забезпечувати ведення обліку запитів на отримання публічної інформації, доступ запитувачів до публічної інформації та надавати консультації під час оформлення запиту;
2.2. Забезпечувати умови для подання запитів громадянами з обмеженими фізичними можливостями з урахуванням вимог частини сьомої статті 19 Закону;
2.3. Розмістити на веб-сайті сільської ради Порядок доступу до публічної інформації, форму запиту на отримання публічної інформації, інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію.
2.4. Забезпечувати оприлюднення на веб-сайті сільської ради публічну інформацію, передбачену законодавством України та порядком доступу до публічної інформації у Ярославицькій сільські раді.
2.5. Під час ведення обліку запитів на отримання публічної інформації, забезпечення доступу до публічної інформації, надання консультацій під час оформлення запитів керуватись Законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком доступу до публічної інформації у Ярославицькій сільській раді, Регламентом Ярославицької сільської ради, Інструкцією з діловодства Ярославицької сільської ради.
3. Визначити для запитувачів місце для роботи з документами чи їх копіями в Ярославицькій сільській раді за адресою: с. Ярославичі, вул. Садова, 7а, Млинівського району, Рівненської області.
4. Затвердити:
4.1. Порядок доступу до публічної інформації у Ярославицькій сільській раді (додаток 1).
4.2. Форму запиту на інформацію ( додаток 2).
4.3. Перелік інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової), що є у володінні Ярославицької сільської ради ( додаток 3).
4.4. Інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію ( додаток 4).
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
 
 
Сільський голова                                                                                                                                                                Л.А. Прудніков

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь