A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Новини, оголошення, вітання

Дата: від до Скинути

ПАМ'ЯТКА створення сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи

За період 2020-2022 років в області створено 47 сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи. Зокрема, найбільшу кількість сімейних фермерських господарств створено на території Рівненського району - двадцять три. Сімейні фермерські господарства створені у 24 територіальних громадах області. Найбільша їх кількість створена у Костопільській ТГ - п’ять, Острозькій ТГ - п’ять, Крупецькій ТГ - чотири. Основним напрямом спеціалізації новостворених сімейних фермерських господарств є молочне скотарство. ГІонад 500 голів корів молочного напряму продуктивності утримується у 27 сімейних фермерських господарствах області. Створена необхідна законодавча база щодо стимулювання діяльності фермерських господарств через дотування та введення спрощеної системи оподаткування дає можливість для сімейних фермерських господарств приймати участь у реалізації програм фінансової державної підтримки. Зокрема у 2022 році ЗО сімейних фермерських господарств області були учасниками програми підтримки фермерських господарств та залучили з державного бюджету коштів на суму 3,0 млн. гри. Також 22 сімейні фермерські господарства четвертої групи оподаткування отримали 204,4 тис. гри. доплати на користь застрахованих осіб - голови/членів єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування.

13:08 23.01.2023

Усіх об’єднує найзаповітніше бажання, та подарункам від Миколая дітки раді як завжди!

Службою у справах дітей Ярославицької сільської ради Рівненської області спільно з поліцейським офіцером громади Ярославицької сільської ради Рівненської області, відвідано сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. 7 діткам було надано допомогу у вигляді теплого одягу, засобів гігієни та канцелярського приладдя. Для немовляти, однієї з сімей було надано дитяче харчування та памперси!

10:27 20.12.2022

Придбали квартиру дитині-сироті

21 листопада 2022 року Ярославицькою сільською радою за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам, було придбано квартиру двадцятичотирирічному Максиму з Ярославицької громади.

12:15 14.12.2022

Особливості подання повідомлення за формою № 20- ОПП

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України та п. 8.1 розд. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами та доповненнями (далі - Порядок № 1588), платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку у порядку, встановленому розд. VIII Порядку № 1588.

12:02 23.11.2022

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб наведено в ст. 281 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями. Так, згідно з п. 281.1 ст. 281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються:      особи з інвалідністю першої і другої групи;      фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;      пенсіонери (за віком);      ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;      фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, зазначених вище, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:       для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;      для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;      для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;      для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;      для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.  Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

11:59 23.11.2022

Виклик до органу пробації може надійти на електронну пошту або на мобільний телефон – нормативні зміни

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України № 4128/5 від 28.09.2022 «Про внесення змін до Порядку складання досудової доповіді», передбачено, що «виклик до органу пробації може надсилатися з використанням технічних засобів електронних комунікацій (електронною поштою, текстовим повідомленням з використанням мобільного зв’язку)».

13:36 18.11.2022

Поліцейським офіцером громади проведено урок безпеки

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. Урок безпеки для учнів Ярославицького закладу освіти провів поліцейський офіцер громади Филинюк М.М.. Під час зустрічі Микола Миколайович нагадав дітям  учням 3-4 класу про обов'язки та права пішоходів, пасажирів, вимоги до велосипедистів, під час зустрічі обговорено як вести себе на дорозі і біля неї, де можна грати, а де це небезпечно, і що необхідно робити на вулицях, щоб не потрапити в біду.

14:37 17.11.2022

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

09:41 15.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь