Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Новини, оголошення, вітання

Дата: від до Скинути

Як сформувати   запит про отримання витягу щодо стану  розрахунків з бюджетом

Як сформувати  запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що платники податків мають право надіслати запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та фондами соціального та пенсійного забезпечення за даними органів ДПС.

15:12 23.05.2024

Підстави для відмови у реєстрації платником  єдиного податку

Підстави для відмови у реєстрації платником єдиного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до підпункту 291.5.8 пункту 291.5 статті 291 Податкового кодексу України,  не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп платники податків, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

15:09 23.05.2024

Власники та орендарі землі Млинівщини сплатили 4,2 млн гривень плати за землю

Власники та орендарі землі Млинівщини сплатили 4,2 млн гривень плати за землю

За чотири місяці 2024 року місцеві бюджети громад Млинівщини отримали 4,2 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 148 тис гривень.

15:07 23.05.2024

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу майже 13 мільйонів гривень  єдиного податку

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу майже 13 мільйонів гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів від підприємців та підприємств Млинівщини, які працюють за спрощеною системою оподаткування, за січень-квітень цього року надійшло 12,8 млн гривень єдиного податку. Порівняно з сумою податку, що була перерахована за аналогічний період минулого року, у поточному році надходження зросли на 3,8 млн гривень, або на 42 відсотки. Про це повідомила начальник Млинівської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Олієвська.

11:58 10.05.2024

Особливості обчислення ФО транспортного  податку

Особливості обчислення ФО транспортного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що транспортний податок з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб обчислюється контролюючим органом за податковою адресою (місцем реєстрації) платника податку, зазначеною в реєстраційних документах на об’єкт оподаткування.

11:56 10.05.2024

Суб’єктам господарювання про порядок проведення коштів через РРО/ПРРО

Суб’єктам господарювання про порядок проведення коштів через РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахунки на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів.

11:53 10.05.2024

Хто є відповідальним за подання звітності та сплату єдиного внеску у разі смерті  страхувальника – ФОП?

Хто є відповідальним за подання звітності та сплату єдиного внеску у разі смерті страхувальника – ФОП?

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що нормами Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) та чинними нормативними актами, якими затверджені форми звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), не визначено осіб, які можуть нести зобов’язання з нарахування та сплати єдиного внеску, а також подання звітності після смерті фізичної особи – підприємця або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність.

11:51 10.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь