A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Новини, оголошення, вітання

Дата: від до Скинути

У ДАР додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів ФГ

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

11:07 20.07.2023

Відкритий вебінар для учасників та усіх зацікавлених в програмі підтримки невеликих агровиробників «Добрива NPK від USAID АГРО, 2023 р.»

20 липня 2023 року о 16:00 год. USAID АГРО проведе відкритий вебінар для учасників та усіх зацікавлених в програмі підтримки невеликих агровиробників «Добрива NPK від USAID АГРО, 2023 р.», реєстрація на який триває в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

09:23 19.07.2023

До місцевих бюджетів Млинівщини сплачено понад 7 млн гривень плати за землю.

За підсумками шести місяців 2023 року місцеві бюджети громад Млинівщини отримали 7,1 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 1,8 млн гривень.

12:55 18.07.2023

Платники Дубенського району спрямували до бюджетів понад 1,2 млн грн екологічного податку

       За підсумками першого півріччя 2023 року суб’єкти господарювання Дубенського району, які здійснюють викиди  забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів усіх рівнів 1206 тис гривень екологічного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження зросли на 258 тис.         Із загальної суми до державного бюджету спрямовано 543 тис гривень, а до спеціального фонду місцевих бюджетів – 663 тис гривень.          Нагадаємо, що екологічний податок – це загальнодержавний обов’язковий платіж, що справляється з фактичних обсягів скидів у водні об’єкти забруднюючих речовин. Екологічний податок за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти нараховують і сплачують суб’єкти господарювання,  які під час своєї діяльності здійснюють скиди  забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти.        Платники екологічного податку складають податкові декларації та подають їх до контролюючих органів упродовж 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу. А податок вони  сплачують упродовж 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, зокрема: за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах – за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об'єктів.

12:24 18.07.2023

Довідку про доходи можна отримати самостійно

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2022 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

12:16 18.07.2023

Програма USAID АГРО надасть 12 000 тонн мінеральних добрив для українських агровиробників

Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис тонн добрив.

09:00 17.07.2023

Сказ домашнього улюбленця можна попередити. Вакцинація - рятує життя!

Дубенське районне управління Головного управління держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що впродовж першого кварталу поточного року на території одного з населених пунктів колишнього Млинівського району було зареєстровано випадок захворювання на сказ домашньої тварини.

15:28 13.07.2023

Платники Млинівщини сплатили майже 200 млн гривень ПДФО

За підсумками першого півріччя 2023 року платниками податків Млинівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено 198,2 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на  111,4 млн гривень

15:23 13.07.2023

Довідку про доходи можна отримати самостійно

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців за 2022 рік, громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

15:18 13.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь