Ярославицька громада
Рівненська область, Дубенський район

Новини, оголошення, вітання

Дата: від до Скинути

Хто є відповідальним за подання звітності та сплату єдиного внеску у разі смерті  страхувальника – ФОП?

Хто є відповідальним за подання звітності та сплату єдиного внеску у разі смерті страхувальника – ФОП?

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що нормами Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) та чинними нормативними актами, якими затверджені форми звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), не визначено осіб, які можуть нести зобов’язання з нарахування та сплати єдиного внеску, а також подання звітності після смерті фізичної особи – підприємця або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність.

11:51 10.05.2024

6 травня - День піхоти.

З нагоди Дня піхотинця висловлюємо щиру вдячність вам, наші шановні захисники!

12:07 06.05.2024

Привітання з Великоднем!

Христос Воскрес! Вітаємо зі святом Воскресіння Господнього! Це торжество справедливості і перемоги добра над злом, це утвердження віри і надії у серці кожного християнина і великий дарунок Божої любові.

12:12 05.05.2024

Наближається до завершення Кампанія декларування доходів, отриманих у 2023 році

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що до 1 травня поточного року мають подати декларацію про майновий стан і доходи особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування та громадяни, які отримували доходи не від податкових агентів чи інші доходи, які підлягають декларуванню.

15:44 18.04.2024

На Дубенщині за використання лісових ресурсів сплачено 5,7 млн грн ренти

За січень-березень 2024 року у Дубенському районі до бюджетів усіх рівнів сплачено 5,7 млн гривень ренти за спеціальне використання лісових ресурсів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли більше ніж у 10 разів.

15:42 18.04.2024

Громадяни – власники земельних ділянок до  01 травня мають подати заяву для  застосування пільги

Громадяни – власники земельних ділянок до 01 травня мають подати заяву для застосування пільги

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що у разі якщо фізична особа, станом на 01 січня поточного року має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, визначених п. 281.2 ст. 281 ПКУ, то така особа до 01 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги - п. 281.4 ст. 281 ПКУ.

15:40 18.04.2024