Новини, оголошення, вітання

Об’єкт та база оподаткування для  транспортного податку

Об’єкт та база оподаткування для транспортного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що згідно з п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

10:45 22.03.2024

Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки

Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Норми встановлені п.п. 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

10:39 22.03.2024

Про мінімальне податкове зобов’язання

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) це - мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до Податкового Кодексу.

10:36 22.03.2024

На Млинівщині платниками податків сплачено  за землю 2,1 млн гривень

На Млинівщині платниками податків сплачено за землю 2,1 млн гривень

Протягом січня-лютого 2024 року землевласники та користувачі земельних ресурсів Млинівщини сплатили до бюджетів територіальних громад 2,1 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 224 тис гривень.     Найбільші суми забезпечили суб'єкти господарювання-юридичні особи –1,6 млн гривень. Фізичні поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 534 тис гривень.

15:31 20.03.2024

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу 8,6 млн гривень єдиного  податку

Місцеві бюджети Млинівщини отримали від малого бізнесу 8,6 млн гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів Млинівщини від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за два місяці 2024 року надійшло 8,6 млн гривень єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 2,8 млн гривень..

15:29 20.03.2024

Про нарахування єдиного внеску за себе для ФОП на загальній системі оподаткування

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (крім електронних резидентів (е-резидентів).

10:51 18.03.2024

Оподаткування доходів у вигляді виграшів та  призів

Оподаткування доходів у вигляді виграшів та призів

Головне управління ДПС у Рівненській області, звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів, які оподатковуються відповідно до норм п. 170.6 ст. 170 ПКУ.

10:47 18.03.2024

Нарахування ЄВ працівнику, який надав копію довідки про встановлення групи інвалідності

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) для платників, зазначених у ст. 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 22 відс. бази нарахування ЄВ.

10:44 18.03.2024