Майстрині з Ярославицької громади долучаються до проєкту «Народний оберіг»

На Рівненщині створюють унікальну карту області з ляльками-мотанками. Це відбувається в рамках благодійного проєкту «Народний оберіг». Кожна мотанка представлятиме окрему територіальну громаду з її особливим колоритом.

12:18 27.07.2022

Онлайн – флешмоб «Щасливе дитинство».

Щороку у перший день літа в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Тож, щоб безпечно його провести Ярославицька сільська рада запрошує дітей та батьків долучитися до онлайн – флешмобу «Щасливе дитинство».

15:11 31.05.2022

Відбувся відбірковий етап конкурсу читців-аматорів "Кобзарева струна не вмирає""

З метою вшанування пам’яті видатного поета Т.Г.Шевченка, розвитку творчих здібностей читачів та патріотичного виховання жителів громади засобами художнього слова 22 лютого 2022 року в Ярославицькій сільській раді було проведено конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає», у якому взяли участь 11 учасників від закладів культури громади.

12:48 23.02.2022