Майстрині з Ярославицької громади долучаються до проєкту «Народний оберіг»

Дата: 27.07.2022 12:18

На Рівненщині створюють унікальну карту області з ляльками-мотанками. Це відбувається в рамках благодійного проєкту «Народний оберіг». Кожна мотанка представлятиме окрему територіальну громаду з її особливим колоритом.

Мотанка — символ добробуту, добра й надії. Вона виконувала функцію оберегу людської долі. Для виготовлення такої ляльки раніше використовували одяг членів родини. Робили її лише з щирими почуттями, тому вважали, що вона має потужну енергетику й захищає оселю та кожного її мешканця.

Майстрині з Ярославицької сільської ради також долучилися до проєкту – виготовили оригінальні, автентичні ляльки-мотанки в стилі та з матеріалів, притаманних нашому регіону.

Оригінальну карту мотанок Рівненщини представлять на День Незалежності України. А потім авторські ляльки-обереги можна буде придбати. Кошти ж спрямують на потреби ЗСУ.

Проєкт «Народний оберіг» реалізовує управління культури і туризму Рівненської ОДА спільно з територіальними громадами області.