Вітаємо учнівську виробничу бригаду "Колос" Новоукраїнського ліцею та керівника Валентину Прядунець із перемогою.

Дата: 09.10.2023 15:32

Учнівська виробнича бригада "Колос" Новоукраїнський ліцей, керівник Валентина Прядунець вибороли ll загальнокомандне місце на обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських бригад закладів загальної середньої освіти, який відбувся у дистанційному форматі.

I місце учнівська виробнича бригада "Колос" вибороли у відкритому творчому звіті учнівських виробничих бригад, презентуючи виставку "Щедрість рідної землі".

Вітаємо, Мельничук Іванну, ученицю 9 класу, члена виробничої бригади Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради за зайняте ll місце (робота "Вплив шпалерної технології вирощування на продуктивність гібридів огірка в умовах Північного лісостепу України").

В черговий раз вітаємо вас усіх з перемогою!

Бажаємо і надалі тільки так і тримати!