Вітаємо переможців I етапу конкурсу дитячого малюнка "Україна без корупції"

Дата: 27.11.2023 14:26

З метою формування громадянської свідомості, негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища держави в закладах загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради, 27 листопада 2023 року було проведено І етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

У конкурсі взяли участь 4 учасники із Ярославицького ліцею та 5 учасників Новоукраїнського ліцею.

Враховуючи підсумки журі,-

І місце – Міркевич Юлія

ІІ місце – Телечук Уляна

ІІІ місце – Андріюк Андрій

Роботу Міркевич Юлії рекомендовано для участі в ІІ обласному етапі конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів навчальних закладів, що проходитиме з 01 по 08 грудня 2023 року.

Дякуємо усім учасникам за участь у конкурсі та дякуємо керівникам, бажаємо вам нових звершень і не втратити вогника нас дивувати.