Проведено відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

Дата: 20.10.2023 12:38

З метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді, формування почуття військового патріотизму, підняття бойового духу та формування нових українців, що діють на основі національних культурних цінностей, розвитку та популяризації жанру української патріотичної пісні у закладах освіти Ярославицької сільської ради 20 жовтня 2023 року було проведено відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради (дистанційно).

У конкурсі взяли участь 6 учасників з 2 закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

За підсумками журі - переможцями відбіркового етапу обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів навчальних закладів Ярославицької сільської ради визнано:

І місце – гурт: Бойчук Христина, Дроздюк Софія, Кривульська Олександра, Михнюк Ірина, Смоленг Дарина, Телечук Уляна, Федорчук Анастасія, Новоукраїнський ліцей Ярославицької сільської ради (керівник Баняс Ірина Павлівна);

I місце - Михальчук Марта, Ярославицький Ліцей Ярославицької сільської ради (керівник Рокош Любов Олегівна);

ІІ місце – Дяк Андрій, Ярославицький Ліцей Ярославицької сільської ради (керівник Рокош Любов Олегівна);

ІІ місце – Сидорук Ангеліна, Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради (керівник Рокош Любов Олегівна);

II місце - Салатюк Назар, Ярославицький ліцей Ярославицької сільської ради (керівник Рокош Любов Олегівна);

II місце - учнівський ансамбль: Ромащук Аліна, Клімащук Мілана, Скріпченко Софія, Драган Дана, Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради (керівник Рокош Любов Олегівна).

Журі визначило одного переможця незалежно від номінації (відповідно до розпорядження про конкурс "Поліська Січ"), а саме рекомендує гурт із Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради для участі у II (обласному) етапі, який проходитиме з 16 жовтня по 27 жовтня 2023 року.

Дякуємо журі за плідну творчу діяльність, вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!!!