Школярі Ярославицької сільської ради стали активними учасниками Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів».

Дата: 07.04.2023 15:32

На обласний етап конкурсу було представлено 90 робіт, які підготували учні та вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 24 закладів загальної середньої та позашкільної освіти 16 територіальних громад області.

Згідно із рішенням журі у номінації «Майстер-клас «Шпаківні і дуплянки своїми руками» учень 7 класу Новоукраїнський ліцей Дем’ян Новацький посів ІІ місце.

у номінації «Агітаційна робота» учениця 6 класу Новоукраїнський ліцей Валерія Фоміна посіла І місце.

Оголошено надати подяку комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради керівнику робіт переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів» - вчителю біології Новоукраїнського ліцею Валентині Прядунець.

Робота Валерії Фоміної братиме участь у всеукраїнському етапі конкурсу, який проводитиме Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді у м. Київ.

http://www.rivneosun.com.ua/.../pro-p-dsumki-oblasnogo...Фото без опису