Реєстрація на ЗНО-2019 завершена!

Дата: 01.04.2019 14:17

до листа РОІППО

від 27.03.2019 № 01-11/307

У понеділок, 25.03.2019, завершено процедуру реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Дякуємо абітурієнтам та відповідальним за проведення ЗНО у закладах освіти, які забезпечили вчасне та організоване подання пакетів реєстраційних документів до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти!

Станом на 27 березня 2019 року у ЛРЦОЯО зареєстровано близько 50 тис. учасників ЗНО-2019 (випускники закладів середньої освіти 2019 р., студенти закладів вищої освіти І-ІІ р. а., учні, слухачі закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років).

Чим цікава цього року реєстрація у Волинській, Львівській, Рівненській областях?

• учасників із міст на 30% більше, ніж із сіл;
  • менше абітурієнтів обирає тестові зошити мовами національних меншин: з російським текстом працюватиме тільки 79 осіб, з польським – 6 ос.;
  • 102 особи відразу зареєстровані на додаткову сесію;
  • зменшилась кількість відмов.

Сертифікати учасників, які не вказали адреси для надсилання поштової кореспонденції, зберігаються у Львівському РЦОЯО.

Акцентуємо увагу, що процедура реєстрації вважається завершеною, коли особа отримала Сертифікат учасника ЗНО-2019. Отримавши Сертифікат, перевірте свої персональні дані та переконайтесь, що все введено правильно.

Якщо ваші персональні дані у Сертифікаті зазначені неправильно, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Добрий початок – половина діла!