Вечорниці в Городниці (ФОТО)

Дата: 21.12.2019 21:14

Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, на вечорницях відроджували усе найдорожче, що було у народу: його мову, пісню, історію.

21 грудня невеличкий клуб у селі Велика Городниця зібрав у себе справжніх поціновувачів українського мистецтва.

Святково прибрана зала, кольорове розмаїття вишитих рушників, етнічні предмети домашнього вжитку, різнобарв’я костюмів учасників свята, пісні, ворожіння, танці, веселі жарти, вареники та пироги  – все це мимоволі переносило глядачів у атмосферу справжнього українського життя.

Вечорниці нікого не залишили байдужими. Всі присутні у залі доторкнулися до живого, зігріли свою душу, адже обличчя людей світилися радістю.

Мимоволі ми зрозуміли, що наші народні традиції - наш неоціненний скарб. Якщо звучить наша народна пісня, то й світ ще довго буде чути горде й прекрасне слово Україна!