Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовується у рамках реформи поліції

Дата: 11.06.2020 12:32

«#Я_тут_щоб_оберігати» — гасло поліцейських офіцерів громади. У рамках реалізації цього проєкту Голова Нацполіції України Ігор Клименко у Рівному сьогодні вручив поліцейському офіцеру Ярославицької громади  ключі від  службового автомобіля «Renault Duster».

Транспортний засіб укомплектований відповідним технічним обладнанням, сейфом, термопринтером для винесення постанов про адмінправопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, а також необхідним інструментом не тільки для несення служби, а й для допомоги населенню.
Вітаємо всіх нас та нашого офіцера громади Филинюка Миколу Миколайовича з приємною подією та бажаємо, щоб його робота закінчувалася вже на етапі попередження правопорушень.