Відбувся відбірковий етап конкурсу читців-аматорів "Кобзарева струна не вмирає""

Дата: 23.02.2022 12:48

З метою вшанування пам’яті видатного поета Т.Г.Шевченка, розвитку творчих здібностей читачів та патріотичного виховання жителів громади засобами художнього слова 22 лютого 2022 року в Ярославицькій сільській раді було проведено конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає», у якому взяли участь 11 учасників від закладів культури громади.

Члени журі відзначили акторську майстерність, вміння передати авторський задум учасників.

Перемогу здобули: Яна Житнікова, представниця Будинку культури с.Новоукраїнка - І місце; Дарина Васюта - учасниця від клубу с.Яловичі - ІІ місце, Катерина Попкова, Соломія Смоляр - юні читачки бібліотеки с. В.Городниця - ІІ місце; Ангеліна Сидорук, представниця Будинку культури с. Ярославичі - ІІ місце; Надія Баранчук - учасниця гуртка художнього читання клубу с. Боремець - ІІІ місце; Дарина Жигалюк - учасниця гуртка "Бібліоняня" бібліотеки с. Новоукраїнка - ІІІ місце; Валерія Ткачук, учасниця гуртка "Пролісок" бібліотеки с. Ярославичі - ІІІ місце. Дипломами учасників конкурсу будуть нагороджені Дарина Кардаш та Іванна Солтисюк - учасниці гуртка художнього  читання клубу с. В.Городниця та Богдан Табачук - учасник гуртка "Пролісок" бібліотеки с. Ярославичі.

Яна Житнікова буде представляти Ярославицьку громаду  в обласному етапі конкурсу читців-аматорів.