Ярославицька громада сьогодні зустріне загиблого Героя Тараса ЛЯБОХУ.

Дата: 24.03.2023 10:08

Сьогодні, 23 березня до рідної домівки назавжди повертається воїн Тарас Лябоха, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Орієнтовно о 17 годині кортеж з тілом Героя буде їхати через с. Новоукраїнка, далі траурна колона попрямує через В.Городницю і Ярославичі до рідного села Боремець.

Просимо жителів громади гідно зустріти захисника по маршруту проїзду траурної колони, створивши живий коридор шани.

Не забуваймо тих, хто боронить нашу землю і наше життя. Не будьмо байдужі до того, хто віддав своє життя за нас з вами, зустріньмо гідно Героя України".

Прощання з Тарасом відбудеться завтра, 24 березня о 13:00 - прощання в домі загиблого з подальшою заупокійною службою в свято-Покровському храмі.

Світла і вічна пам'ять Герою!

Щирі співчуття родині загиблого Захисника. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.Фото без опису