Загинув військовослужбовець Лісайчук Михайло Анатолійович

Дата: 29.08.2023 11:50

Загинув військовослужбовець Лісайчук Михайло Анатолійович.

Важка втрата.... Трагічна звістка прибула до нашої Ярославицької громади.

Зі скорботою та невимовним болем повідомляємо про героїчну загибель Захисника України.

Загинув воїн Лісайчук Михайло Анатолійович, житель села Ярославичі, 1992 р.н., вірний син України.

Михайло був призваний на військову службу по мобілізації, став на захист України, та до останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність Батьківщини.

Загинув герой 27 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання щодо захисту Незалежності України в районі населеного пункту Іванівське, Бахмутського району Донецької області.

Мужність та героїзм Михайла є прикладом для нас усіх, нагадуючи нам про важливість відстоювати нашу рідну землю. Відвага і самопожертва Героя неоціненні, найвища цінність віддати своє життя за свою Батьківщину, захищаючи від російського окупанта.

Висловлюємо щирі співчуття рідним Анатолію Івановичу та Ользі Василівні Лісайчук, а також щирі співчуття близьким загиблого воїна. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами.

Навіки пам'ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей.

Світла та вічна пам'ять Герою!

Слава Україні! Героям Слава!

Про чин поховання та прощання повідомимо згодом.