31 серпня 2023 Ярославицька громада прощалася зі своїм Героєм, Михайлом Лісайчуком.

Дата: 31.08.2023 15:30

Плакало небо, плакали рідні та всі, кому важко пережити цю страшну втрату, коли захисника зустрічали біля рідної домівки. Наш Герой віддав своє життя, захищаючи Україну, українську землю, родину.

Загинув Михайло 27 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське, Бахмутського району Донецької області.

Церемонія прощання з Михайлом розпочалася біля рідної домівки, опісля чин поховання було продовжено у Свято-Різдво-Богородичному храмі с.Ярославичі.

Під скорботну мелодію духовного оркестру та із усіма військовими почестями, поховали Героя на сільському кладовищі.

Михайло був хорошим сином, братом, був дуже добрим та позитивним. Пам'ять про відважного, незламного та хороброго воїна назавжди залишаться в пам'яті кожного з нас.

Щиро співчуваємо усією громадою рідним та близьким загиблого.

Вічна пам'ять і шана Захиснику України 🇺🇦.