ЯРОСЛАВИЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЮРІЯ СТАСЮКА.

Дата: 05.10.2023 10:15

ЯРОСЛАВИЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЮРІЯ СТАСЮКА.

Сьогодні, 4 жовтня 2023 року жителі Ярославицької громади попрощалися та провели в останню дорогу Захисника Стасюка Юрія Васильовича.

Церемонія прощання з воїном Юрієм розпочалася біля рідної домівки, опісля чин поховання було продовжено у Свято-Покровському храмі с.Надчиці.

Побратими, друзі, знайомі та небайдужі люди з вдячністю та глибоким сумом схиляли голову, розділяючи біль втрати з рідними.

Під скорботну мелодію місцевого духовного оркестру та з усіма військовими почестями, поховали Героя на місцевому кладовищі.

Важко сприймати смерть наших захисників. Важко знайти потрібні слова втіхи та підтримки для рідних, близьких і знайомих.

Важко дивитись на сльози матері, дружини та дітей, які обіймали в останнє свого сина, чоловіка, батька.

Ми дякуємо мамі за те, що виховала справжнього відважного чоловіка, воїна, захисника.

Усією громадою доземно вклоняємось та висловлюємо щирі співчуття з приводу важкої втрати.

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ УКРАЇНИ!

Фото без опису       Фото без опису