ЯРОСЛАВИЦЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗЕМЛЯКА, ВІРНОГО СИНА УКРАЇНИ ЮРІЯ ГАВРИЛЮКА

Дата: 07.10.2023 14:52

Сьогодні, 7 жовтня зустрічали жителі Ярославицької громади та проводили в останню дорогу полеглого захисника – Гаврилюка Юрія Володимировича, який віддав життя за Незалежність України, свій народ, за своє село, за свою родину.

Коридором шани, зі сльозами на очах, схилившись на колінах зустрічали жителі громади траурний кортеж Героя, який прямував вулицями рідного села до домівки загиблого.

Опісля, жалобна процесія попрямувала до Свято-Різдво-Богородичного храму с.Ярославичі, де була звершена заупокійна молитва. Поховали Героя на місцевому кладовищі з усіма військовими почестями, як захисника, що до останнього подиху боронив Україну від окупанта.

Вклоняємось Герою доземно!

Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця, адже Юрій не зміг залишитися осторонь від страшної біди, що принесли російські нелюди на нашу рідну землю.

Нехай Бог упокоїть його світлу душу, дасть розраду безутішним рідним та близьким.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно житимуть в нашій пам’яті.

Вічна Пам’ять і Слава нашому Захиснику Юрію!