Вчора зустріли, а сьогодні 31 жовтня 2023 року, оплакували та провели на вічний спочинок загиблого воїна ВІТАЛІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА КОСТЮКА

Дата: 31.10.2023 09:19

Віталій Костюк - Герой, чиє ім'я громада назавжди з шаною та вдячністю передаватиме новим поколінням.

Вчора, 30 жовтня, жалобний кортеж з тілом воїна прибув у рідне село Воротнів. Вулицями, якими проїздила жалобна процесія, люди схилялись на коліна, останній шлях воїна додому встеляли квітами.

Сьогодні, 31 жовтня, відбувся багатолюдний чин похорону Героя з усіма військовими почестями. Зійшлися всі рідні й близькі, друзі, односельці..

Заупокійне Богослужіння відбулось у Свято-Михайлівському храмі с. Свищів.

З військовими почестями Віталія поховали на сільському кладовищі. Дружині Ірині, було передано національний прапор України, яким була вкрита його труна упродовж всього чину похорону.

Віталій зробив свій героїчний внесок у збереження української держави і залишиться у нашій пам'яті назавжди.

Неймовірну ціну платять наші відважні Захисники.

Вдячно цінуємо. Без права на забуття!

Вічна пам'ять захиснику України!