Привітання з Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2023 13:02

Шановні жителі Ярославицької громади!

Від щирої душі вітаємо всіх вас із Святим вечором та Різдвом Христовим!

Це свято , свято Різдва Христового зігріває серця людей, вказує шлях до правди, любові, довіри та взаємоповаги, несе у кожну сім’ю, у кожну домівку, бо в ньому – велич Господня.

Нехай Ісус Христос та Матір Божа оберігають українських захисників, дадуть їм сили перемогти ворога на полі бою, аби в Україні запанував довгоочікуваний мир.

У Різдвяну ніч трапляються дива, а бажання здійснюються. Тож давайте, зі щирою вірою у серці, усі разом, загадаємо найзаповітнішу мрію для кожного українця – мир на нашій землі та єднання всієї України!

У ці святкові дні бажаємо кожному міцного здоров’я, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення.

Христос рождається! Славімо його!

З повагою, Леонід Прудніков та колектив Ярославицької сільської ради