проведено І відбірковий етап конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка»

Дата: 21.12.2023 14:30

21 грудня 2023року було проведено І відбірковий етап етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» (дистанційно) серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ярославицької сільської ради.

У конкурсі взяли участь 2 колективи та 1 дует Ярославицький Ліцей Ярославицької сільської ради та 1 колектив Новоукраїнський ліцей Ярославицької сільської ради. За підсумками журі, переможцями визнано:

І місце – колектив "Імпульс" Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради, керівник - Рокош Любов Олегівна;

ІІ місце – колектив "Веселка" Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради, керівник - Іра Баняс ;

ІІІ місце – колектив "Пролісок" Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради, керівник - Рокош Любов Барановська .

III місце - дует у складі: Новосад Анастасії та Дяк Андрія Ярославицького ліцею Ярославицької сільської ради, керівник - Рокош Любов Олегівна.

Вітаємо наших переможців.

До уваги твір "Зірка сіяла", виконує гурт "Імпульс" (сім'я Михальчуків), бажаємо вам перемоги у II обласному етапі конкурсу "Вифлеємська зірка".