24 листопада 2017 року відбулася перша сесія

Дата: 30.11.2017 14:04

Фото без опису24 листопада відбулося перше пленарне засідання 1 сесії 7 скликання сільської ради Ярославицької об’єднаної територіальної громади.
Голова територіальної виборчої комісії Герасимчук В.В. зачитала протокол про результати виборів в Ярославицькій ОТГ, які відбулися 29 жовтня. Головою Ярославицької ОТГ став Прудніков Леонід Анатолійович, якого обирали Ярославицьким сільським головою уже два попередні скликання. Пропрацювавши 7 років сільським головою, за його ініціативи було прийняте рішення про утворення Ярославицької об’єднаної територіальної громади, шляхом об’єднання з Новоукраїнською сільською радою. На виборах до Ярославицької ОТГ було дві кандидатури на посаду голови громади. І переконливу перемогу здобув Леонід Анатолійович, за якого свої голоси віддали 1152 виборці або 92,75% від загальної кількості виборців, що взяли участь у голосуванні. За іншого кандидата на посаду голови громади, Єфимчука Віктора Володимировича, від Радикальної партії Олега Ляшка віддали свої голоси 72 виборці, або 5,79%.

Цього року участь у виборах до Ярославицької ОТГ взяли 5 партій. Провладна партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримала найбільше депутатських мандатів – 8. На другому місці Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 4 депутатські мандати і по одному представнику мають районні організації партій «УКРОП» і «Аграрна партія України».

На 14 місць у сесійній залі, саме стільки виборчих округів, претендували 52 депутати.

Наймолодшим є депутат від «Аграрної партії України» - Подолян І.А. 1986 р.н., а найстаршою – від БПП «Солідарність» Новосад Т.І. 1960 р.н. Переважну більшість депутатів складають представники закладів освіти громади та ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Серед числа народних обранців майже половина обрані вперше, але більшість вже були депутатами сільських рад попередніх скликань.

Список депутатів новообраної ради по округах:

Округ №1 (с. Зоряне) Чухрій Людмила Іванівна
Округ №2 (с. Надчиці) Косінчук Світлана Олександрівна
Округ №3 (с. Свищів) Лялька Олег Миколайович
Округ №4 (с. Новоукраїнка вул. Дружби народів1-109; вул. Лісова) Подолян Іван Анатолійович
Округ №5 (с. Новоукраїнка вул. Дружби народів:100,110-179, вул. Молодіжна, вул. Самутова) Гережун Юрій Петрович
Округ №6 (с. Ярославичі вул. Загребельна, вул. Ювілейна) Посільський Микола Вікторович
Округ №7 (с. Ярославичі вул. Ударна, вул. Шкільна 1-18) Михальчук Андрій Васильович
Округ №8 (с. Ярославичі вул. Горянська вул. Садова, вул. Шкільна 18а-46) Новосад Тетяна Іванівна
Округ №9 (с. Боремець вул. Лесі Українки с. Підлісці) Заяц Михайло Ярославович
Округ №10 (с. Боремець вул. Лісова, вул. Молодіжна, вул. Трудова) Дмитрук Наталія Василівна
Округ №11 (с. Яловичі с. Чекно) Андріюк Алла Арсентіївна
Округ №12 (с. В.Городниця вул. Степова, вул. Травнева, вул. Центральна 1-7) Прибиш Тетяна Іванівна
Округ №13 (с. В.Городниця вул. Привітна, вул. Центральна 8-57) Ношкалюк Василь Васильович
Округ №14 (с. В.Городниця вул. Зелена, вул. Тиха, вул. Прилуцька, вул. Шкільна) Ханейчук Володимир Миколайович

Обрали секретаря ради та затвердили заступників

Одне з головних питань, які виносились на першому пленарному засіданні було питання «Про обрання секретаря». Сільський голова на цю посаду запропонував кандидатуру діючого секретаря Ярославицької сільської ради Андріюк Алли Арсентіївни, яка займає цю посаду вже три скликання (з 2006 року). Жодних суперечок та довгих обговорень щодо цієї пропозиції не відбулося, але це й не дивно, так як Алла Арсентіївна зарекомендувала себе за всі ці роки як відповідальний, кваліфікований працівник, яка знає всі тонкощі і складності даної посади. За призначення її на посаду секретаря проголосували всі 14 депутатів і сільський голова.

Призначили в.о. старости

Наступним питанням порядку денного було призначення виконуючого обов?язків старости Ярославицької ОТГ.
Форміна Анатолія Володимировича, який до об?єднання займав посаду сільського голови Новоукраїнської сільської ради, депутати призначили тимчасово виконуючим обов?язків старости.

Депутати затвердили виконавчий комітет ради

Новий виконавчий комітет буде складатися із 9 осіб. До нього входитимуть сільський голова, староста, секретар ради, представники закладів освіти і керівники приватних підприємств розташованих на території громади.

Список персонального складу виконавчого комітету:

• Прудніков Леонід Анатолійович, голова Ярославицької ОТГ – голова виконкому
  • Андріюк Алла Арсентіївна, секретар Ярославицької ОТГ – секретар виконкому

Члени виконкому:

• Фомін Анатолій Володимирович, староста Ярославицької ОТГ
  • Посільський Віктор Дмитрович, директор Ярославицького НВК
  • Поліщук Галина Наумівна, колишній секретар Новоукраїнської сільської ради
  • Біренс Любов Іларіонівна, директор ТзОВ «Яловицька Агротехнологія»
  • Якобчук Людмила Адамівна, вчитель Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Поліщук Дмитро Максимович, керуючий дільниці №1 ПП «Агро-Експрес-Сервіс»
  • Приходько Михайло Володимирович, керуючий дільниці №2 ПП «Агро-Експрес-Сервіс»

Детальніше згодом.