ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ! ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА - 2019!

Дата: 06.03.2019 10:36

31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. З метою усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців просимо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації та уточнити свої персональні дані, внесені в Реєстр.

В першу чергу це стосується громадян України, які:

• народжені в 1998-2001 роках, яким на день виборів виповниться 18 років;
  • набули громадянство України у міжвиборчий період;
  • у списках виборців на попередніх виборах виявили неточності;
  • змінили ідентифікаційні дані (прізвище, ім’я, по батькові, дату, місце народження);
  • змінили персональні дані (виборчу адресу);
  • ставали на консульський облік при виїзді за кордон;
  • військовослужбовці, після виконання почесного обов’язку;
  • повернулися з місць позбавлення волі.

Також перевірити своє включення до Реєстру можна за допомогою мережі Internet, через “Особистй кабінет виборця”, що відкритий на сайті Державного реєстру виборців, за адресою: https://www.drv.gov.ua чи за посиланням з сайтів Центральної виборчої комісії (https://www.cvk.gov.ua). Для цього потрібно заповнити обов’язкові поля українською мовою, правильно вказавши дату народження та адресу своєї особистої електронної скриньки. На останню через деякий час повинно надійти повідомлення з Вашими ідентифікаційними персональними даними. Якщо в повідомленні буде вказано, що у Реєстрі виборців запис з такими даними відсутній, потрібно особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців.

Виборцям, які у день виборів будуть у відрядженні, на лікуванні, тощо, тобто далеко від своєї виборчої адреси, законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування, не змінюючи виборчої адреси.

Члени дільничних виборчих комісій також можуть скористатися такою можливістю, тобто проголосувати на тій дільниці, де вони будуть працювати у день виборів.

Чи є гарантія, що на старому місці вони не проголосують? Так, така гарантія є. У базі даних Державного реєстру виборців є підсистема виявлення кратних включень (двійників), що унеможливлює включення одного і того ж виборця до списків на різних дільницях.

Чекаємо вас у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Млинівської РДА за адресою: каб.301, вул.Народна,1, смт Млинів.

Контактний телефон 6-53-43.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації