Увага! Конкурс!

Дата: 06.03.2019 11:45

Ярославицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліст І категорії - землевпорядник.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; повна, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Без вимог до стажу роботи. Знання чинного законодавства України з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів; володіння державною мовою; основні принципи роботи на комп'ютері та з відповідними програмними засобами.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, автобіографія; 2 фотокартки розміром 4х6см; копії документів про освіту (диплом та додаток); копії документа, що посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); Е-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів починаючи з 26.02.2019р. (дата опублікування оголошення в газеті "Гомін") за адресою: с. Ярославичі, вул. Садова, 7а Ярославицької сільської ради.

Телефони:

78-5-31 - сільська рада

096 2383698 - Андріюк Алла Арсентіївна, секретар сільської ради

098 2311897 - Германович Ганна Василівна, начальник відділу земельних відносин та архітектури

066 7269296 - Прудніков Леонід Анатолійович, сільський голова