VІІI чергова сесія

Дата: 18.05.2018 10:41

№198 від 18.05 Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

№199 від 18.05 Про надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади

№200 від 18.05 Про затвердження Програми розвитку пластового руху у загальноосвітніх та позашкільних закладах Ярославицької сільської ради на 2018-2020 роки

№201 від 18.05 Про клопотання щодо передачі бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Млинівського району Рівненської області у комунальну власність Ярославицької сільської ради Млинівського району Рівненської області

№202 від 18.05 Про розгляд заяв

№203 від 18.05 Про розгляд заяв

№204 від 18.05 Про розгляд заяв

№205 від 18.05 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту с.Зоряне Ярославицької сільської ради (Новоукраїнського старостинського округу)

№206 від 18.05 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту с.Надчиці Ярославицької сільської ради (Новоукраїнського старостинського округу)

№207 від 18.05 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту с.Свищів Ярославицької сільської ради (Новоукраїнського старостинського округу)

№208 від 18.05 Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту с.Новоукраїнка Ярославицької сільської ради (Новоукраїнського старостинського округу)

№209 від 18.05 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кравчук Д.Ю.

№210 від 18.05 Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Супрунцю В.В. та Кулічковій Л.В.

№211 від 18.05 Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Веремчуку В.Д.

№212 від 18.05 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кудрику Ю.М.

№213 від 18.05 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кудрику Т.М.

№214 від 18.05 Про надання в тимчасове користування (на правах оренди) земельних ділянок

№215 від 18.05 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Воробей С.В.

№216 від 18.05 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кравчук О.О.

№217 від 18.05 Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування об'єктів зв'язку ПАТ "Укртелеком"

№218 від 18.05 Про затвердження проектно-кошторисної документації "Реконструкція будівлі сільської ради під дошкільний навчальний заклад по вул. Молодіжна, 1 в с. Новоукраїнка Млинівського району Рівненської області"

№219 від 18.05 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік