IX чергова сесія

Дата: 11.07.2018 10:47

№220 від 11.07 Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 1 півріччя 2018 року

№221 від 11.07 Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

№222 від 11.07 Про план роботи сесії сільської ради на 2018 рік

№223 від 11.07 Про розгляд заяв

№224 від 11.07 Про розгляд заяв

№225 від 11.07 Про розгляд заяви

№226 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Проведенець В.В.

№227 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бегаль Наталії Ігорівні

№228 від 11.07 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Матвійчук Раїсі Дмитрівні

№229 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Опанюку В.С.

№230 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бадовському П.М.

№231 від 11.07 Про вилучення з користування земельної ділянки гр. Козак Л.П.

№232 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тугову П.П.

№233 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ващенку О.В. (учасник АТО)

№234 від 11.07 Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мазурик Галині Іванівні

№235 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчуку В.Т.

№236 від 11.07 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бадовській В.М.

№237 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Прудніковій І.М.

№238 від 11.07 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Редько І.В.

№239 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Нижник О.О.

№240 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хоміцькому Е.Я.

№241 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бревко Н.С.

№242 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Макарчуку О.С.

№243 від 11.07 Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Грубінко В.Д.

№244 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Костюку А.А.

№245 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Адаменко Л.В.

№246 від 11.07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Андрощука І.Т.

№247 від 11.07 Про вилучення з користування земельної ділянки гр. Старухіної Т.О.

№248 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глущук Надії Григорівні

№249 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пащуку Олександру Євгеновичу

№250 від 11.07 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гережун Юлії Вікторівні

№251 від 11.07 Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Чепурку Олександру Михайловичу