В Ярославицькій ОТГ відзначили День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2019 10:59

Напередодні Дня Незалежності України відзначається День Державного Прапора.

В Ярославицькій ОТГ урочистості з цієї нагоди розпочалися біля будівлі сільської ради.
Перед жителями виступили секретар Ярославицької сільської ради А.А. Андріюк, настоятель храму Свята Різдва Богородиці с. Ярославичі отець Роман та директор Ярославицького ліцею В.Д. Посільський. Вони звернулися до жителів громади зі словами вітання з нагоди відзначення Дня Державного прапора України та побажали усім міцного здоров’я, злагоди, достатку та мирного неба над головою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх героїв, які віддали життя за свободу, гідність та Незалежність України, а також поклали квіти до обеліску «Слави».Фото без опису