Привітання з Днем Незалежності України
Дата: 24.08.2019 08:45
Кількість переглядів: 484
Шановні жителі громади!
Вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми віримо, що всі разом здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.
Бажаємо Вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого майбутнього. Нехай у ваших оселях завжди буде затишок, достаток та родинне щастя.
Зі святом Вас! З Днем Незалежності!
З повагою, виконком Ярославицької сільської ради
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/ddf26049f02025d5f29287d442dbc593.jpg)