Відбулося ІІ засідання робочої групи щодо написання стратегії розвитку громади на період до 2027 року
Дата: 28.08.2019 13:45
Кількість переглядів: 877
28 серпня, відбулося ІІ засідання робочої групи з написання Стратегії розвитку громади.
У засіданні взяли участь староста старостинського округу, депутати, члени виконавчого комітету, керівники установ та представники сільської ради, а також радник Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Микитин та експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Олександр Придатко.
Під час засідання Тасам Миронович продемонстрував присутнім узагальнений SWOT-аналіз, який було заздалегідь проаналізовано і систематизовано з напрацьованих на попередньому засіданні матеріалів щодо слабких та сильних сторін нашої громади. Також учасники засідання сформували власні стратегічні бачення розвитку громади і стратегічні та операційні цілі розвитку Ярославицької ОТГ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/212e2d2ac3136cdd1afbbfc850c08791.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/2d0712943f7af7b2b1d9ec21ef12f9f6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/9290c9c95527360793da30efcd1c985d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/a44e04a7a858cb5c4d1d172515d40008.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/e5b0cd233e5161f7387a650a8f242080.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/189c6c6db201e3f2e40c6a63593c25a6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/a3c5e5ad50b8cc33d64f0a8063c04091.jpg)
« повернутися