Відбулося ІІ засідання робочої групи щодо написання стратегії розвитку громади на період до 2027 року

Дата: 28.08.2019 13:45

28 серпня, відбулося ІІ засідання робочої групи з написання Стратегії розвитку громади.

У засіданні взяли участь староста старостинського округу, депутати, члени виконавчого комітету, керівники установ та представники сільської ради, а також радник Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Микитин та експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Олександр Придатко.

Під час засідання Тасам Миронович продемонстрував присутнім узагальнений SWOT-аналіз, який було заздалегідь проаналізовано і систематизовано з напрацьованих на попередньому засіданні матеріалів щодо слабких та сильних сторін нашої громади. Також учасники засідання сформували власні стратегічні бачення розвитку громади і стратегічні та операційні цілі розвитку Ярославицької ОТГ.