Комунальне некомерційне підприємство «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» інформує!

Дата: 29.10.2019 16:29

ОБЕРЕЖНО: ДИФТЕРІЯ??
Закликаємо захистити себе від небезпечної недуги!
В Україні вже фіксуються випадки цієї хвороби. Лікарі закликають жителів громади не зволікати та робити щеплення, адже це єдиний метод вберегтися від цієї смертельної недуги та уникнути епідемії.
Комунальне некомерційне підприємство «Млинівський ЦПМСД» у достатній кількості забезпечене вакцинами для імунопрофілактики дифтерії.
Дифтерія - інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом та вражає ротоглотку, гортань, бронхи. Перебіг хвороби тяжкий і супроводжується обтурацією дихальних шляхів дифтерійною плівкою, набряком гортані і задухою. Дифтерія небезпечна ще тим, що вражає внутрішні органи. Підступна хвороба розвивається швидко і не має специфічних ознак. Симптоми дифтерії за своїм перебігом нагадують ангіну, проте наслідки можуть бути фатальними.
Тож усім хто з певних причин ще не захистив себе чи своїх рідних від смертельної недуги, радимо не гаяти часу та звертатися до своїх сімейних лікарів.