Семінар у аграріїв

Дата: 30.10.2019 09:20

На Млинівщині фермери з Рівненщини, Волині та Львівщини ділились досвідом із вирощування озимої цибулі та часнику!!!

22 жовтня одне із найуспішніших агроформувань району - ТзОВ «Яловицька агротехнологія» - вкотре приймало гостей. На його території, у селі Яловичі Ярославицької об'єднаної територіальної громади відбувся семінар з питань вирощування озимої цибулі та озимого часнику.

В роботі семінару взяли участь представники ТОВ «Рекорд-Агро», керівники фермерських господарств Волинської, Львівської, Рівненської областей, які займаються вирощуванням цибулі та часнику та гості − голандські фермери.

Під час теоретичної частини заходу обговорювали питання покращення технології вирощування озимої цибулі та часнику, сорти, умови зберігання. Доповнили захід традиційним «виїздом в поле» та демонстраційними показами посадки озимої цибулі.