Помічники Святого Миколая вже в дорозі...

Дата: 17.12.2019 17:56

День Святого Миколая - свято дітей, що наповнене незабутніми моментами та приємними подарунками. Усі дітки з нетерпінням чекають цього дня, старанно готуються до його приходу - цілий рік роблять добрі вчинки, допомагають своїм ближнім і пишуть листи до Святого Чудотворця.

Впродовж 17-22 грудня у Ярославицькій об’єднаній територіальній громаді працюватимуть помічники Святого Миколая, на яких покладено місію донести чарівні листи-запрошення від Чудотворця для усіх дошкільняток, які були чемними та з радістю чекали цього свята.

19 грудня Святий Миколай завітає у дошкільний підрозділ Ярославицького ліцею, 20 грудня він відвідає діток у Великій Городниці, а 22 грудня порадує своєю присутністю у Новоукраїнці.