Взявши миру у торбину, Миколай йде в Україну...

Дата: 23.12.2019 16:12

Є на світі свят багато,
Урочистих, визначних,
Але Миколая свято
Найприємніше із них.

Кожна дитина щороку з нетерпінням чекає в гості Святого Миколая, намагається бути чемною та слухняною, в очікуванні подарунків. Не оминув Святий і діток  Ярославицької ОТГ. Прийшов Миколай не сам, а з помічниками-ангелятами.

Яке ж свято без подарунків? Усі дошкільнята Ярославицької громади, отримали в ці дні солодкі подарунки від сільської ради, з побажаннями побільше посмішок та радості, щоб в їхніх домівках завжди лунав сміх, щоб кожного року вони отримували подаруночки від Святого Миколая та збувалися всі їхні мрії і бажання.

Такі зустрічі під новорічними ялинками підносять нас над буденністю та розмальовують наше життя неповторними хвилинами щастя, милування нашими дітками та надією на позитивні зміни. Головне ж для нас, дорослих, навчити дитину радіти життю, щодня відкривати і пізнавати щось нове та зміцнювати її здоров'я. Бажаємо усім щасливого Нового Року та Веселих Різдвяних свят. Хай кожен день у Новому Році буде прожитий  в мирі і в любові  до свого ближнього та своєї країни!

Про те, як святкувала цей день в освітніх та культурних закладах Ярославицької громади, дивіться у фоторепортажі.