22 січня - День Соборності та Свободи України

Дата: 21.01.2020 21:23

22 січня в Україні щороку святкують День Соборності. Адже саме на цю дату припадає проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Подія відбулася далекого 1919 року. Вона стала визначальним явищем боротьби українського народу за свою державність у ХХ столітті. Саме тоді розпочався наш поступ за відродження суверенної самостійної держави. Сьогодні нам випала велика честь і відповідальність її розбудовувати.

Багато поколінь українців мріями про свою державу. Ми з вдячністю вклоняємося їх відданості справі, жертовності в ім’я України. Але у нас не тільки героїчне минуле. У нас – велике майбутнє! І тепер ми зобов'язані не повторити помилок наших попередників і зробити правильні висновки з уроків історії.

Зичу всім вам міцного здоров’я, миру і щастя, благополуччя в родинах і плідної праці. Нехай усе задумане на користь і благо Батьківщини та наших співгромадян успішно реалізовується!

Вітаю вас із державним святом – Днем Соборності України і бажаю й надалі триматися разом!

З повагою, сільський голова Леонід Прудніков та колектив Ярославицької сільської ради