ВІД ТВОРЧОГО ВЧИТЕЛЯ ДО ТВОРЧОГО УЧНЯ!
Дата: 24.01.2020 12:28
Кількість переглядів: 609
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.
Педагогічні працівники Боремецької філії Ярославицького ліцею, разом з батьківською громадськістю, завдяки спільним зусиллям депутатського корпусу, працівників сільської ради, залучивши кошти з державного та місцевого бюджетів, зуміли організувати освітнє середовище для своїх учнів, яке сприяє вільному розвитку творчої особистості кожного учня.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04386901/95407108ae172430c3c124a10004c61d.jpg)
« повернутися