Соборність в душах, єдність у серцях!

Дата: 27.01.2020 15:58

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

В Ярославицькому ліцеї в рамках відзначення тижня історії було проведено урочистий захід «Соборність в душах, єдність у серцях», у якому вихованці навчального закладу під керівництвом вчителя історії Посільського Миколи Вікторовича іще раз продемонстрували нероздільність нашої держави та єдність українського народу – народу з кращими традиціями поетичної та працелюбної української нації.

Під час заходу учні разом із педагогами презентували те, що об’єднує народ нашої держави: співучу, м’яку та лагідну українську мову; свої неповторні звичаї, обряди та традиції; і звичайно – народну пісню, без якої не обходиться жодне українське свято.

У шкільній бібліотеці була презентована виставка історичної літератури «На шляху до Соборності».