Тихі зорі вічної пам’яті!

Дата: 11.02.2020 12:18

Напередодні Дня визволення сіл Ярославицької громади від німецько-фашистських загарбників бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с.В.Городниця Анна Ровнова підготувала інформаційну виставку  літератури «Тихі зорі вічної пам’яті», для учнів Великогородницької філії Ярославицького ліцею проведено урок мужності на тему «В ті лютневі переможні дні!», а для школярів Боремецької філії Анна Петрівна організувала естафету пам’яті поколінь "Згадаємо усіх поіменно!"

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.