Весело проводжали зиму і зустрічали весну!!!

Дата: 01.03.2020 23:15

З гарним настроєм, гучними піснями та веселими народними гуляннями у селі Боремець проводжали зиму і зустріли весну. Цієї неділі тут святкували Масляну.

Свято Колодія, як споконвіку називали предки Масляну, прийшло до нас ще з часів Київської Русі. Це свято відзначають в останній тиждень перед Великим постом. За давніми віруваннями весну порівнювали з початком нового життя. Для кожної людини це особливий період – час очистити тіло і душу, позбавитися від гріхів.

Учасники ансамблю «Червона калина»  КЗ «Сільський центр дозвілля» с.Ярославичі підготували театральне дійство, в якому розповіли про історію Масниці та святкування її в давнину. Співали пісні, танцювали, «водили колодку», пригощали варениками, проводили конкурси та просили прощення.

Творчий колектив "Червона калина" зумів відтворити цікаві українські традиції цього свята. Дійство видалося колоритним та різнобарвним.