Результати онлайн-конкурсу "МОРЕ ТАЛАНТІВ"

Дата: 15.05.2020 15:21

Вперше у Ярославицькій громаді пройшов творчий онлайн-конкурс  «МОРЕ ТАЛАНТІВ». Участь в ньому прийняло лише 7 учасників, які взяли участь у шести номінаціях.  За результатами голосування, найбільшу кількість балів набрали:  Сунічук Ольга ( 275 б.)  - вокальний конкурс  та Мосійчук Юрій (182 б.)  - вокальний конкурс. Згідно умов конкурсу до участі запрошувалися учасники, які проживають на території Ярославицької сільської ради. Оскільки заявок надійшло небагато, організаторами було прийнято рішення допустити до участі усіх бажаючих. Так як найбільше голосів набрали Сунічук О.М. та Мосійчук Ю.Л., які не є жителями громади,  але являються активними учасниками масових заходів нашої сільської ради, то вони отримують грамоти та призи Глядацьких симпатій.

Згідно результатів голосування:

І місце – (173 б) – Фоміна Валерія: музичний конкурс

ІІ місце – (142 б) – сім’я Гузоватих: спортивний конкурс

ІІІ місце – (107 б) – Житнікова Яна: конкурс читців-декламаторів

ІV місце  - (93 б) – учні 1 класу Ярославицького ліцею: образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

V місце – (87 б) – Чухрій Людмила: Чарівна майстерня, фото «Україна – це ми!»

Після закінчення карантину усі учасники будуть нагороджені грамотами та призами.

Дякуємо усім за участь!!!

До нових зустрічей!!!