Млинівське районне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує

Дата: 18.05.2020 15:51

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що у зв’язку з прийнятим рішенням уряду щодо пом’якшення карантинних обмежень з поширення корона вірусної хвороби COVID-19, з 11 травня відкрилися торгівельні та побутові заклади обслуговування (перукарні, салони краси), заклади громадського харчування, заклади культури, стоматологічні кабінети. Так, щоб крок за кроком повертатись до звичного способу життя, маємо усвідомлювати, що небезпека зараження все ще існує.

Разом з тим, щоб довгоочікуваних похід в стоматологічні заклади, заклади краси та в улюблені заклади були безпечними і не нашкодили здоров’ю, потрібно пам’ятати про основні правила та дотримуватися їх. Тому територіальне управління держпродспоживслужби наголошує на дотриманні певних правил щодо профілактики захворювання на COVID-19:

1.Використання респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовленні самостійно та рукавичок.

2.Для обробки рук використовувати спиртовмісні антисептики.

3.Дотримуватись дистанції не менше 1,5 м., не створювати та уникати скупченості людей.

4.Одночасне перебування відвідувачів з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування.

5.Проводити вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів та провітрювання приміщень.

5.Уникати контактів з особами, що мають симптоми респіраторних захворювань-кашель лихоманка, ломота в тілі тощо.

6.Самоізолюватись у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.

Бережіть себе та близьких.