Національна дитяча "гаряча" лінія

Дата: 22.05.2020 16:41

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв'язати певні супутні небезпечні виклики. Повідомляємо, що кожна дитина має можливість звернутися у скрутній ситуації до консультантів Національної дитячої гарячої лінії аби не обрати помилкову модель поведінки і не погіршити своє становище.

Завдяки підтримці МОН України, Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надало фінансову допомогу щодо збільшення робочого часу Національної дитячої гарячої лінії, діяльність якої забезпечує Громадська організація "Ла Страда - Україна". Наразі Національна дитяча гаряча лінія надає консультації в телефонному та онлайн - режимах в будні дні з 12:00 до 20:00 на короткий номер 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів), 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).