Переможці конкурсу КРАСИ, ГРАЦІЇ та НАТХНЕННЯ визначені...

Дата: 30.06.2020 11:21

До дня Молоді з 15 по 26 червня у Ярославицькій сільській раді проходив конкурс КРАСИ, ГРАЦІЇ та НАТХНЕННЯ. Даний конкурс став своєрідним заходом, який підкреслив українську красу та нагадав всім, що наша молодь є найвродливішою та найпрекраснішою у світі. 13 чарівних учасників, віком від 14 до 35 років змагалися між собою за почесний титул. За результатами онлайн-голосування право носити титул "Молодіжний шарм" отримали Товмасян Галина (225 балів), Мельничук Дмитро (188 балів) та Воробець Вікторія (164 бали). Почесними учасниками конкурсу стали Попкова Катерина (154 б), Мизернюк Марія (131 б), Дроздюк Оксана (120 б), Житнікова Яна (107 б), Конончук Наталія (102 б), Воробчук Ангеліна (99 б), Житнікова Катерина (88 б), Гережун Ірина (85 б), Дячук Діана (71 б) та Розмислович Владислава (36 б).

Усі учасники будуть нагороджені грамотами та дипломами.

Вітаємо  переможців та учасників та бажаємо їм достойно нести це високе звання!